Machelski Serwis od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze, serwisowaniu i przeglądach wszystkich urządzeń grzewczych marki Junkers.

„Junkersy” nie mają przed nami żadnych tajemnic!

Gwarancja bezpieczeństwa

Oferujemy profesjonalny przegląd urządzenia, który zapewni całkowicie bezpieczną jego eksploatację.
W ramach przeglądu nasz serwisant precyzyjnie sprawdzi stan techniczny urządzenia, w tym wszelkich zabezpieczeń.
Właściwie wyregulowany Junkers to gwarancja bezpieczeństwa, które dla nas, jako Autoryzowanego Serwisu marki, stanowi absolutny priorytet. Regularne przeglądy realizowane tylko przez autoryzowanych serwisantów, takich jak pracownicy Serwisu Machelski, mogą zapewnić maksimum bezpieczeństwa, ograniczając ryzyko wystąpienia niespodziewanych awarii do absolutnego minimum. Od teraz ciesz się pewnym i spokojnym użytkowaniem „Junkersa”!

Maksymalna niezawodność

Należycie wyregulowane i wyczyszczone urządzenie grzewcze daje pewność, że nie przestanie działać np. zimą, podczas silnych mrozów. Konserwacja „Junkersów” powierzona wykwalifikowanym fachowcom Serwisu Machelski zapewnia znacznie dłuższą żywotność urządzeń.

Konkretne oszczędności

Zlecając serwis lub przegląd urządzeń naszym specjalistom oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Czas konserwacji ograniczamy do minimum dopasowując termin wizyty do Twoich oczekiwań i możliwości. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej wiedzy i specjalistycznych narzędzi zapewniamy optymalną–ekonomiczną regulację urządzenia. W efekcie Junkers zużywa mniej gazu – a więc kosztuje mniej!

Dlatego w zakres działalności firmy Machelski Serwis wchodzą następujące usługi:

  • naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne
  • okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń grzewczych
  • pierwsze uruchomienia kotłów konwencjonalnych, kondensacyjnych, pomp ciepła, układów automatyki
  • konserwacje przedłużające gwarancję
  • diagnostykę urządzeń
  • dobór, montaż, podłączenie: regulatorów pogodowych, pokojowych wraz z czujnikami temperatury automatyki sterującej pracą dodatkowych obiegów grzewczych c.o.
  • przezbrojenia urządzeń na wymagany rodzaj gazu

Masz problem z „Junkersem”? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość!
Znajdziemy rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe!